Yandex.Browser'dan Yeni Sürüm!

VoiceSearchgoogle

Yandex.Browser, Yandex.Browser 1310 adı ile hazırladığı yeni sürümünü kullanıcılara sundu. Kullanıcıların karşısına çıkan yeni sürümün en dikkat çekici özelliği ise sahip olduğu arayüz ile birlikte kullanıcıların fare ya da parmak hareketleri ile sayfaları yönetebiliyor olması.

Yenilenen bir arayüz ile kullanıcıların karşısına çıkan Yandex.Browser kullanıcıların bir önce ki ya da bir sonra ki sayfaya gitmek, sekme açıp kapamak gibi oldukça yoğun bir şekilde kullandıkları işlemleri fareleri ya da parmak hareketleri ile kontrol edebilmelerine imkan veriyor. Kullanıcılar eklenen yeni özelliği ayarlar menüsü üzerinden rahat bir şekilde kontrol edebiliyor.

Tarayıcıya eklenen bir diğer özellik ise favikonlar. Kullanıcıların yoğun istekleri üzerine favoriler sekmesine eklenen özellik de yine aynı şekilde ayarlar menüsü üzerinden kontrol imkanına sahip.

HAKKINDA Teknoloji

Teknoloji dünyasını hep yakından takip eden biri olarak içindeki bu merakı site açarak dindirmeye çalışan, yenilikleri ilk önce size duyurmak için çabalayan bir Türk vatandaşıdır.