Windows 8.1'den 3D Yazılım!

VoiceSearchgoogle

Geçtiğimiz aylarda mevcut olan sorunları gidermek için kullanıcıların karşısına çıkan Windows 8.1 güncellemesi 3D yazıcıları desteklemiyordu. Firma yetkilileri konu hakkında yaptıkları açıklamada yakın bir zamanda 3D yazıcıları destekleyecek özel bir yazılımın kullanıcıların hizmetine sunulacağını belirtti.

Aradan geçen uzun bir süreden sonra firma kullanıcıların karşısına 3D yazıcıları destekleyen bir yazılım ile çıktı. 3D Builder isimli yazılım kullanıcıların basacakları tasarımları kolay bir şekilde yapmaları konusunda imkan sunuyor.

Windows Store üzerinden ücretsiz olarak kullanıcıların hizmetine sunulan yazılım ile küçük ürünler ve plastik oyuncaklar oldukça kolay bir şekilde tasarlanabiliyor. Özellikle de sahip olduğu basit arayüz ile kolay bir kullanıma sahip olan yazılım herkes tarafından rahat bir şekilde kullanılabiliyor.

HAKKINDA Teknoloji

Teknoloji dünyasını hep yakından takip eden biri olarak içindeki bu merakı site açarak dindirmeye çalışan, yenilikleri ilk önce size duyurmak için çabalayan bir Türk vatandaşıdır.