Twitter 10 Milyon Hesap Silecek Gibi Görünüyor!

VoiceSearchgoogle

Twitter, bünyesinde bulunan ve reklam veren şirketlerin reklamlarıyla birlikte, uygunsuz içerik paylaşan hesapların paylaşımlarının birlikte görünmesinden hoşnut değiller. 10 milyona yakın hesap silinebilir.

Twitter, bildiğiniz gibi dünyanın en büyük sosyal paylaşım platformlarından birisidir. Twitter’ında, diğer tüm sosyal ağlar gibi, uygunsuz paylaşımlarda bulunan hesaplarla başları belada. Twitter’da, normal paylaşımların yanı sıra, haber paylaşma, iletişim kurma gibi değişik amaçlarla da kullanılabiliyor. Gelen bazı söylentilere göre, Twitter’a reklam veren şirketlerin bu paylaşımları yapan hesapların kapatılması ve böyle hesapların daha sıkı tedbirlerle korunmasını talep ettikleri söyleniyor. Büyük markaların verdiği reklamların, uygunsuz içeriklerle aynı ekranda görünmesinden oldukça rahatsızlık duyuyorlar.

Twitter şirketinin, şimdilik yaptığı net bir açıklama olmamasıyla birlikte, yapacakları tek çözümün 10 milyona yakın hesabı silmesi gerekiyor. Bakalım şirketi, önümüzdeki günlerde neler bekliyor.

HAKKINDA Samet