Tom Raider Android Cihazlar İçin Yayınlandı

VoiceSearchgoogle

Uzun bir süre piyasaları alt üst eden ve en kalite oyunlar arasında gösterilen Tom Raider, iOS’un ardından Android platformuna da geldi.

Bilgisayar oyunları arasında en iyilerin başında gösterilen Tom Raider, şimdide mobil platformda fırtına estirmek için hazırlanıyor. Oldukça güzel bir başrole sahip olan oyunun başrolünde, Lafa Croft yer alıyor. Diğer platformlarda 2. oyun piyasaya sürülmüşken, geçtiğimiz günlerde mobil için serinin ilk oyunu paylaşıma ve indirmeye açıldı. İlk olarak yaklaşık 2 yıl önce iOS platformu için yayınlanan 1996 yapımı oyun, şimdi ise Android kullanıcılarına sunuldu. Lara Croft’un Mısır piramitlerinden başlayıp, Atlantis’e kadar uzanan bir hikayenin içindedir. Oyunun fiyatı ise, oldukça uygun seçilmiş.

Son teknoloji akıllı telefonlarınızda rahatlıkla oynayabileceğiniz bu oyunda, büyük keyif alacaksınız. Bilgisayar ortamını aratmaya tasarımı ve grafikleriyle de ilginizi çekecek olan oyun, ABD’de 0,99$ dan satışa çıkarılırken, Türkiye’de 3.15 TL şeklinde satışa sunuldu.

HAKKINDA Samet