Sony Xperia Z3 Android 5.0.2 Şekerini Kaptı!

VoiceSearchgoogle

Sonunda beklenen oldu ve bu hafta itibariyle Sony Xperia Z3, Android 5.0.2 güncelleştirmesini almaya başladı.

Bugün itibariyle güncelleştirmeyi cihazlarınıza kurmaya başlayabilirsiniz. Gelen bilgilere göre Android 5.0.2 hazır bir sürüm olarak karşımıza çıkacak ve güncelleştirmeyi kuranlar; ana bellek veya başka bir problem sorunu yaşamadıklarını belirtti.

Güncelleştirme her Xperia Z3’ü destekleyemeyebilir. Yeni güncelleştirmenin; Perşembe günü itibariyle tüm Xperia Z3'lere ulaşmasını umuyoruz. 

Daha öncede belirtildiği gibi güncelleştirme sırasında problem, uyumluluk sorunları yaşanmaması için kullanmadığınız uygulamaları cihazınızdan kaldırarak güncelleştirmeyi yükleyin.

Şarj konusunda henüz bizlere ulaşan herhangi bir bilgi yok; fakat Android 5.0.2'nin zaten batarya konusunda iyileştirmeler içerdiği bilinmekte.

Sony Xperia Z3, Android 5.0.2 güncelleştirmesiyle ilgili görselleri, incelemeleri, detaylı analizleri ve yaşadığı sorunlarla ilgili bilgileri edindikçe sizlerle paylaşacağız.

Merak edilen bir diğer konu ise Xperia Z2’nin yeni güncelleştirmeyi alıp almayacağı. 1 ay sonra Xperia Z2 için de Sony’nin güncelleştirme yayınlayacağı belirtil

HAKKINDA Atılay