Sonunda Bu Da Oldu: Enerji Kartı!

VoiceSearchgoogle

Akıllı telefonlar hayatımıza girdiğinden beri cihazlar için en büyük sıkıntıyı şarj etme zorunluluğu oluşturuyor.

Bunun yanında şarj cihazını taşımak da önemli bir sorun haline geliyor. Tunçmatik; tüm bu sıkıntılardan yola çıkarak her zaman taşınabilecek kolay, cüzdana bile rahatlıkla sığabilecek incelikte ve 50 gram ağırlığındaki yeni powerbank Türkçesiyle “Şarj Bankasını”nın çözümü olacak olan “Energy Card”ı yani “Enerji Kartı” kullanıcıların kullanımına sundu.

Tunçmatik Energy Card, uzun süre kullanılabilecek bir lityum-ion batarya ve rahatlıkla taşınabilir kredi kartı inceliğiyle her an ihtiyacımızı gidermememizi sağlayacak.

0.8A şarj kapasitesi ve akıllı telefonlarla bütünleşmiş micro USB girişiyle ekstra kabloya ihtiyaç duymadan da cihazlar şarj ediliyor.

Cihaz aynı zamanda esnek USB girişi ve ergonomik yapısı sayesinde şarj sırasında sağladığı rahat kullanımıyla da dikkatleri üzerine çekiyor.

Aşırı yük, kısa devre ve yüksek ısı koruma özellikleri ile kendisini ve şarj edilen tüm cihazları güven altına alan Energy Card’ta, pil kapasitesini gösteren 4 adet LED göstergesi yer alıyor.

Tunçmatik’in inceliği ve şık tasarımıyla dikkat çeken şarj cihazı Energy Card’ı, Türkiye’nin önde gelen bilişim ürünleri dağıtıcıları, teknoloji mağazaları ve yapı malzemeleri satan mağazalarından satın alabilirsiniz.

 

HAKKINDA Atılay