Nokia EOS'da Gelişme!

VoiceSearchgoogle

Nokia firmasının yeni geliştireceği ve yakın bir zamanda piyasaya sunacağı EOS hakkında ortaya atılan iddialara her geçen gün bir yenisi daha ekleniyor. En son çıkan haberler ise piyasaya çıkacak model hakkında kesine yakın bilgiler sunuyor çünkü ürün hakkında fotoğraflar internete sızmış durumda.

Çıkan haberler Nokia EOS’un polikarbonit kasa ile piyasaya çıkacağını işaret ediyordu. Ancak sızan son fotoğraflara göre EOS’un aynı zaman da alüminyum kasa ile de piyasaya sunulabileceğini gösteriyor. Firmanın Lumia 925 ile alüminyum kasaya ağırlık vermesi üzerine çıkan bu fotoğraflar her şeye kesin gözü ile bakılmasına neden oldu.

Ancak firmanın daha önceki modelleri hakkında çıkan haberlerin ve fotoğrafların prototiplerine ait olduğu ve piyasaya sunulan modeller ile tamamen farklı olduğu düşünülürse EOS için de fazla umutlanmamak gerekir.

HAKKINDA Teknoloji

Teknoloji dünyasını hep yakından takip eden biri olarak içindeki bu merakı site açarak dindirmeye çalışan, yenilikleri ilk önce size duyurmak için çabalayan bir Türk vatandaşıdır.