Nihayet HTC One M9 Bizlerle

VoiceSearchgoogle

Tanıtımların ve söylentilerin ardı arkası kesilmeyen HTC şirketinin yeni amiral gemisi One M9, sonunda Türkiye’de de satışa sunuldu.

 

Tanıtımından sonra çeşitli söylentiler çıktı. Bununla beraber, HTC şirketinin CEO’sunun ve tasarım şefinin işine son verilmesine sebep oldu. Evet, gayet olaylarla başlayan bir serüvendi, HTC One M9. Mart ayının 1 inde tanıtılan bu cihazla ilgili çıkan söylentiler pek iç açıcı değildi. Tasarım olarak, M7 ve M8 in aynısı olan M9, aşırı ısınma problemiyle de gündeme gelmişti. Ancak şirket yetkililerinin yaptığı açıklamayla, bu sorunun giderildiğini öğrenmiştik.

 

Tanıtımının ardından tam 30 gün geçti. Bununla beraber, 30 Mart günü Türkiye’de satışa sunulmaya başlandı. Snapdragon 810 işlemci ve kamera özellikleri olarak, bir önceki modeli M8 ‘den daha gelişmiş olmasına rağmen, M8 ile aynı tasarıma sahip olan M9’da aynı şekilde çok şık görünüyor. IPhone 6 Plus’a en büyük rakip gözüyle bakılan One M9’un Türkiye’deki satış fiyatı ise, 2.799 TL şeklinde vitrinlere çıkartıldı.

HAKKINDA Samet