Instagram’ımız Artık Renkli!

VoiceSearchgoogle

Dünya üzerindeki sayılı sosyal ağlardan olan, fotoğraf paylaşımına olanak sağlayan Insragram, yenilik üstüne yenilik getiriyor.

Sosyal ağlar arasında, en fazla yenilik getiren Instagram, yine yeniliklerine devam ediyor. Birbirinden farklı tasarımlara ve resim düzenleme çeşitlerine olanak veren, fotoğraflarınızın daha güzel ve çekici olmasını sağlayabildiğiniz, aynı zamanda diğer arkadaşlarınızla paylaşacağınız ortam sunuyor. Hizmete sunulduğu günden beri, sıklıkla yenilikler sunan ve durmadan devam eden Instagram, kullanıcılarını hep memnun ediyor. Son günlerde eklediği 5 filtreyle beraber, Android platformlardaki indirme sayısını da 500 milyonun üzerine taşıdı.

Uzun zamandır gündemde olan renk efektleri ise, bugün kullanıma sunuldu. Fotoğraflarınızda köklü değişimler ve renkli çeşitler gösterilen uygulamanın bu özelliklerine kavuşmanız için, yayınlanan son güncellemesini telefonlarınıza indirmeniz gerekecek. Renk efektlerinin yanı sıra, Fade isimli bir efektte geldi. Bu efekt sayesinde, eski görünüm vermeniz mümkün olacak.

Bahsettiğimiz özellikler bugün Android’e sunulurken, önümüzdeki birkaç gün içinde de iOS kullanıcılarının hizmetine sunulacak.

HAKKINDA Samet