Instagram Reklamları Başlıyor!

VoiceSearchgoogle

Fotoğraf paylaşımı konusunda büyük bir kullanıcı kitlesine sahip olan Instagram yetkilileri yaptıkları bir açıklama ile ilk olarak Amerika’da uygulamaya başlayacakları bir sistem ile büyük planlarının olduğunu belirttiler.

Firma yetkilileri açıklamanın devamında amaçlarının planlarını gerçekleştirmek olduğunu ve bunun içinde uygulamayı bir iş haline getirmeyi amaçladıklarını belirtti. Açıklamada yer alan ifadeler dikkate alındığı zaman büyük bir kullanıcı kitlesi olan uygulamanın yakında karşımıza reklamlar ile çıkacağı anlamına geliyor.

Firma CEO’sunun geçtiğimiz ay hizmetin para kazanmasına yönelik yaptığı açıklamalar düşünüldüğü zaman alınan bu karar çok da şaşırtıcı görünmüyor. Yetkililer reklamların çekilen fotoğraflar şeklinde yayınlanacağını söyleyerek kullanıcıların zaman akışlarında çok da rahatsız edici olmayacağını belirttiler.

HAKKINDA Teknoloji

Teknoloji dünyasını hep yakından takip eden biri olarak içindeki bu merakı site açarak dindirmeye çalışan, yenilikleri ilk önce size duyurmak için çabalayan bir Türk vatandaşıdır.