Google'dan Yeni Uygulama!

VoiceSearchgoogle

Google yaptığı açıklama ile mail servisi olan Gmail ile sosyal ağ servisi olan Google+ arasında bir bağ kuracaklarını ve geliştirecekleri bu uygulama ile yeni bir dönem başlatacaklarını belirtti. Başlatılacak olan uygulama ile Google+ kullanıcıları ağ üzerinde yer alan başka kullanıcılara Gmail yardımı ile e-posta gönderebilecekler.

Uygulama aynı zamanda kullanıcıların kendilerine kimi e-posta gönderip kimin gönderemeyeceğini belirlemelerine de izin verecek. Mail gönderen kişiler ilk etapta alıcıların e-posta adreslerini göremeyecek ancak alcı geri dönüş yaparsa onun da hesabı görünmüş olacak.

Konu hakkında çeşitli geliştiriciler yaptıkları açıklamalarda uygulamanın oldukça kaliteli ve işlevsel göründüğünü ancak Google’ın reklam konusunda sürekli bir çalışama yapmasının bu konuda da sorun yaratabileceğini belirtti.

HAKKINDA Teknoloji

Teknoloji dünyasını hep yakından takip eden biri olarak içindeki bu merakı site açarak dindirmeye çalışan, yenilikleri ilk önce size duyurmak için çabalayan bir Türk vatandaşıdır.