Facebook’a Erişilmiyor!

VoiceSearchgoogle

Dünyanın en büyük sosyal iletişim araçlarından olan ve gün geçtikçe büyümeye devam eden Facebook’a, yaklaşık olarak 1 saattir erişilemiyor.

Dünyanın en büyük sosyal paylaşım sitesi olan Facebook, bünyesindeki diğer uygulamalarla birlikte çalışma şansı sunarak, popülerliğini gün geçtikçe arttırmanın yanı sıra, ilklerin sitesi olmasıyla da bilinmektedir. Her konuda yenilikler ve her güncelleme ile farklı özellikle sunan Facebook, tüm dünyada aktif olarak milyonlarca kullanıcıya erişmesinin yanı sıra, marka değeri en pahalı olan şirketlerinde arasında girmeyi başardı.

Alınan bilgilere göre, Facebook’a saat 22:00 civarında giriş engellendi uyarısıyla birlikte erişim kapatılmıştı. Kullanıcıların giriş yapamadığı Facebook’tan, bu konuyla ilgili bir açıklama henüz gelmedi. Kullanıcılarım hem web tarayıcıları üzerinden, hem de mobil olarak Facebook’a erişmemesi, Facebook çöktü mü gibi bir soruyu da ortaya çıkartıyor. Ancak bu durumun ne çökme, nede engellemeyle ilgili olmadığını söyleyebiliriz. Verilen ‘Service Unavailable’ uyarısıyla birlikte, servislerden kaynaklı sorun olduğunu söyleyebiliriz. 

HAKKINDA Samet